Kadın Gözüyle Hayattan Kareler Fotoğraf Yarışması 2009

Anadolu Hayat Emeklilik tarafından, Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu danışmanlığında düzenlenen “Kadın Gözüyle Hayattan Kareler 2009″, 01 Ocak-27 Mart 2009 tarihleri arasında gerçekleşiyor. Üç yıldır gelenekselleşen “Kadın Gözüyle Hayattan Kareler” ile Anadolu Hayat Emeklilik, kadınları bu kez “Hayata Dair” fotoğraflar çekmeye davet ediyor. “Kadın ne yaparsa yapsın içine güzellik katar. Duyarlı, hoşgörülü bakışı zorlukları aşar. Objektife dokunurken hayatı kalbinin sesiyle buluşturur. İşte şimdi kadınlardan; duygularıyla kaynaştırdıkları ‘Hayata dair’ fotoğrafları bekliyoruz. Biliyoruz ki her bir karede hayatın gerçekleri kadar sevgi, umut ve mutluluk olacak.” diyen Anadolu Hayat Emeklilik yetkilileri, 3 ay sonunda toplanan eserler arasından seçimini yapacak.

Yarışmanın bu yılki jüri üyeleri arasında Haliç Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Güler Ertan, Fotoğraf Sanatçısı İbrahim Zaman, Marmara Üniversitesi Fotoğraf Bölüm Başkanı Prof. Barbaros Gürsel, Haliç Üniversitesi Öğretim Üyesi Adnan Sokol ve Anadolu Hayat Emeklilik İletişim Müşaviri Betül Çığır yer alıyor. Kadın Gözüyle Hayattan Kareler fotoğraf yarışmasına amatör-profesyonel kadın fotoğrafçılar, en fazla 5 fotoğraf ile sadece CD göndererek katılabilecek.

Kadın Gözüyle Hayattan Kareler 2009′un sonuçları 10 Nisan 2009 tarihinde Anadolu Hayat Emeklilik’in www.anadoluhayat.com.tr adlı web sitesinden yayınlanacak. Birincinin 3 bin YTL. ikincinin 2 bin YTL, üçüncünün bin YTL. ile ödüllendirileceği yarışmada, sergilenmeye değer bulunan eserlere ise 100′er YTL. telif ödenecek. Kazanan ve sergilenmeye değer bulunan eserlerin yer alacağı fotoğraf sergisi, Mayıs ayının ilk iki haftasında açılarak, Anneler Günü’ne ithaf edilecek.

Haber Kaynağı: marketingturkiye.com

Görsel Kaynağı: dexigner.com

6 Yorum

 1. seval diyor ki:

  yarışma sonuçlarını nereden bulabiliriz bilgi verebilirmisiniz.

  Cevaplamak için giriş yapın
 2. Pınar GÜNGEÇİR diyor ki:

  Merhaba,

  Şartnameyi okudum. Birşey dikkatimi çekti. Fotoğraflarımızı sadece cd olarak göndereceğiz değil mi? Fotoğraf baskısı istenmiyor. Onunla ilgili bir bilgiye rastlamadım. Bunu belirtirseniz sevinirim.

  Cevaplamak için giriş yapın
 3. Hasan Balta diyor ki:

  Fatma Hanım.
  Yukarıda link var. Oradan tüm sorunları çözebilirsiniz.

  Cevaplamak için giriş yapın
 4. fatma diyor ki:

  şartnamede fotoları yarışmaya nasıl göndereceğimiz hakkında bilgi bulamadım bilgilendirirseniz sevinirim

  Cevaplamak için giriş yapın
 5. mg avatarı mg diyor ki:

  Aradığınız tüm bilgiler bu bağlantıda açılan sayfadaki şartname linkinde sayın esen. Başarılar dileriz.
  http://www.anadoluhayat.com.tr/news_details.aspx?ParentID=41&ID=49

  Cevaplamak için giriş yapın
 6. esen diyor ki:

  fotograflari hangi adrese gonderecegimizi bildiriseniz sevinim.

  Cevaplamak için giriş yapın

Yorum yapın

Yorum yapmak için buradan giriş yapmalısınız.