Sait Faik Hikaye Armağanı 2014

sait faik abasıyanık_fotograf ara gülerDarüşşafaka Cemiyeti, yazarlarımızı, eserlerinin telif haklarını Darüşşafaka’ya bağışlayan Sait Faik’in anısını yaşatmak amacıyla 60. Kez düzenlenen ödüllü hikâye yarışmasına katılmaya çağırmaktadır.

Yazar Sait Faik Abasıyanık anısına her yıl bir öykücüye verilen Armağan, edebiyat dünyamızın en büyük ödüllerinden biri olma niteliği taşımaktadır. Darüşşafaka Cemiyeti tarafından bu yıl 60. sı düzenlenen Sait Faik Hikâye Armağanı her yıl olduğu gibi bu yıl da yazarlarını aramaya devam ediyor.

Siz değerli yayınevlerimiz aracılığı ile 2013 yılı içerisinde yayımlanmış ve aşağıda paylaşacağım katılım koşullarına uyum sağlayan hikâye kitapları sahiplerine ulaşmayı ve yarışmaya katılımlarını sağlamayı hedeflemekteyiz. Bu kapsamda yarışmaya katılacak yazarların yapıtlarından on (10) nüshanın, 21 Mart 2014 Cuma günü saat 17:00’a kadar Darüşşafaka Cemiyeti, Darüşşafaka Caddesi, No: 14, 34457 Maslak, Sarıyer-İstanbul adresi İletişim Birimi’neteslim edilmesi rica olunur.

Adaylar web sitemizde yer alan ilanımıza;

http://www.darussafaka.org/tr-TR/darussafaka/Darussafaka-Cemiyeti/Guncel/haberler/Sayfalar/sait-faik-armagani-duyuru.aspx linkinden ulaşarak katılım koşulları hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirler.

Ayrıca Sait Faik Hikâye Armağanı Yönetmeliği’ne;

http://www.darussafaka.org/tr-TR/darussafaka/Darussafaka-Cemiyeti/Guncel/Sayfalar/Sait-Faik-Hikaye-Yonetmeligi.aspx linkinden ulaşabilirsiniz.

Yorum yapın

Yorum yapmak için buradan giriş yapmalısınız.