11. Açık Radyo Şenliği başlıyor!

acik-radyo_logo_160Bağımsız varoluş biçimiyle uzun süredir bir “sosyal girişim modeli” oluşturan Açık Radyo’nun düzenlediği Radyo Şenliklerinin onbirincisi bu yıl 15 Mart’ta başlıyor!

Açık Radyo kurulduğu günden bu yana hiçbir sermaye ya da çıkar grubuna ve elbette devlete de bağlı olmadan 19 yılını dolduruyor. Radyo, bu uzun – ince yolun yarısından fazlasını dinleyicilerinin doğrudan desteğiyle katetti.

Bu yıl Dinleyici Destek Projesi özel yayınlarının onbirincisini gerçekleştiriyor. 15 Mart Cumartesi -23 Mart Pazar tarihleri arasında gerçekleşecek Açık Radyo Şenliği özel yayınında radyonun dinleyici, programcı ve dostları bir kez daha bir araya geliyor, dünyanın gidişâtını konuşuyor, sanatlarını konuşturuyor ve yeni destekçilere saflara katılmaları için çağrıda bulunuyorlar.

Müstesna Konuklarla Müstesna Yayınlar

9 gün 99 saat sürecek radyo şenliğine katılacak isimler arasında, dinleyicilerin yanı sıra, toplumun önde gelen kültür, sanat, edebiyat insanları, müzisyen, oyuncu ve yönetmenler bulunuyor:Ayyuka, Birsen Tezer, Burak Güven, Büyük Ev Ablukada, Ceylan Ertem, Eraslan Sağlam, Feryal Öney, Gevende, Hakan Vreskala, Harun Tekin, Levent Üzümcü, Marsis, Sezen Aksu, Uğur Yücel, Umut Töre Bandosu, utkan’la deniz, Yüzyüzeyken Konuşuruz..

Nasıl Destek Olunur?

Her yıl düzenlenen Dinleyici Destek Projesi ile Açık Radyo dinleyicisi radyosuna sahip çıkıyor. Dinleyiciler seçtikleri programın istedikleri bir saatine veya istedikleri sayıda programa destek veriyor. Yani dinleyiciler Açık Radyo’nun yayınını sürdürebilmesi için destek oluyor. Bunu bir telefonla (0 212 343 41 41) ya da bir “tık”la (www.acikradyo.com.tr) yapmak mümkün. Açık Radyo da, seçtikleri programın başında ve sonunda adlarını anarak destekçilerine teşekkür ediyor.

Yorum yapın

Yorum yapmak için buradan giriş yapmalısınız.