İsimsiz (Oyun, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları)

isimsizİsimsiz, yılbaşı gecesi kutlama için bir araya gelmiş bir ailenin başından geçen geceyi, insanların birbirini olduğu gibi kabul etmemesi üzerinden anlatıyor. Bu bakış acısıyla evin ahırında yaşayan hayvanlar tarafından da insanların bu durumu eleştiriliyor.

Dramaturgluğunu Dilek Tekintaş’ın, sahne ve kostüm tasarımını Nihal Kaplangı’nın, ışık tasarımını Mahmut Özdemir’in, efekt tasarımını Çağrı Han Ordu, makyaj tasarımını Elif Girgin’in yaptığı oyunda; Berrin Akdeniz Zoga, Caner Çandarlı, Mert Aykul, Ceren Hacımuratoğlu, Defne Gürmen Üstün, Pınar Aygün, Zeynep Göktay Dilbaz, Selin İşcan, Musa Arslan, Emre Karaoğlu, rol alıyor.

1 Yorum

  1. sarine areknaz avatarı sarine areknaz diyor ki:

    doğrusu ibşt bu oyunu repertuarına almakla ne düşündü bilemiyorum.yılbaşı gecesi,hayvanlar,insanların anlaşılmazlığı,oyun ne anlattı anlamadık,bu kadar basit ve sıradan metinlerle seyirci karşısına çıkma ayvazlığı biraz fazla oluyor.oyunculuklar ise berbat.çocuk oyunu bile olamıyacak oyuna bir de para verip gittik, ayıp yahu…ibşt oyunu bu mu sizi boşuna kapatmaya çalışmıyorlar,açık halinize bir bakın

    Cevaplamak için giriş yapın

Yorum yapın

Yorum yapmak için buradan giriş yapmalısınız.