Anadolu Cam Afiş Tasarım Yarışması 2014

anadolu-cam-tasarim-yarismasiGeri dönüşüm bilincinin yaratılması ve bu konudaki farkındalığın artırılmasına yönelik çeşitli projeler hayata geçiren Anadolu Cam Sanayii A.Ş. bu yıl ikincisini düzenlediği afiş tasarım yarışmasının temasını “Cam Ambalaj, Sağlıklı Ambalaj” olarak belirledi.

Üniversitelerin Güzel Sanatlar Fakülteleri’nin yanı sıra Görsel Sanatlar ve Görsel İletişim Bölümü öğrencilerine açık olan yarışma için son başvuru tarihi 14 Mart 2014. Camı en sağlıklı ambalaj malzemesi olarak yansıtan afiş tasarımlarının değerlendirileceği yarışmanın birincisi 7.500 TL, ikincisi 5.000 TL, üçüncüsü 2.500 TL’lik ödüle sahip olacak. Ayrıca, üç kişiye de 1.500 TL’lik mansiyon ödülü verilecek.

Katılımın ücretsiz olduğu yarışmaya daha önce başka yarışmalarda ödül almış veya yayımlanmış afişler kabul edilmeyecek. Sadece özgün çalışmaların yer alabileceği yarışmada her katılımcı en fazla iki afişle katılma hakkına sahip.

Yarışma koşulları, şartname, başvuru formu ve yarışma sonuçlarına ilişkin her türlü bilgi için www.anadolucam.com ve www.hayatacamkat.com web sitelerini ziyaret edilmesi yeterli.

Yorum yapın

Yorum yapmak için buradan giriş yapmalısınız.