ART BY CHANCE ULTRA SHORT KISA FİLM YARIŞMASI 2012

Bu yıl Ekim ayında ANBEAN tarafından 4.kez gerçekleşecek olan ve %100 Türk yapımı olan Art By Chance Kısa Film Festivaline başvurular başladı. 28 Eylül 2012’ye kadar içinizde gizli kalan sanatçıyı ortaya çıkarın, ‘EV’ temalı 30sn.’lik kısa filminizle festivale başvurun, dünyanın dört bir yanında milyonlarca insana ulaşın!

MovieMaker Magazine tarafından yılın en cool 20 festivalinden biri seçilen Art By Chance, dünyanın en büyük halka açık sanat organizasyonlarından biri. Bu festival için bilet almanıza veya sinemaya gitmenize gerek yok! Filmler metrolarda, otobüslerde, havaalanlarında, alışveriş merkezlerinde, trenlerde, spor salonlarında, sanat galerilerinde, müzelerde, cafelerde ve barlarda bir anda hayatınıza girecek! Dünyanın dört bir yanından gelen ve “EV” temalı yaratıcı kısa filmler sizi ansızın metroda giderken, havaalanında beklerken, alışveriş yaparken veya sadece gezinirken yakalayacak. Tüm şehre yayılmış olan dijital ekranlar bu festivalde ev sahibiniz olacak.

Aralarında Walt Disney’in yapımcılarından Don Hahn’ın da yer aldığı uluslar arası bir jürinin seçtiği birbirinden yaratıcı kısa filmler Ekim 2012’de şehrinizde her an her yerde karşınıza çıkacak.

Bu yılki ana teması ‘EV’ olan festival, 20 ülke, 200 şehir ve 20.000 ekranda gösterimde olacak ve her yıl olduğu gibi sanat günlük hayatın içine dahil olacak.

Art By Chance, dünyanın dört bir yanındaki gizli sanatçıları ortaya çıkarıyor ve her yıl milyonlarla buluşturuyor. Festivalin gösterileceği ülkeler arasında Avusturya, Arjantin, Belçika, Brezilya, Kanada, Danimarka, Fransa, Almanya, Hindistan, Endonezya, İtalya, Japonya, Litvanya, Malezya, Portekiz, Katar, Romanya, İspanya, Hollanda, Türkiye, Birleşik Arap Emirlikleri, İngiltere ve Amerika Birleşik Devletleri yer alıyor.

Ayrıca destekçileri arasında Lomograpy’i de katan festival seçilen filmlerden 4’ünün sahiplerine Lomo-Kino hediye ediyor.

Tüm dünya kısa filminizi seyretmek için bekliyor, hemen 30 saniyelik filminizi çekin ve http://www.artbychance.org/ üzerinden dünyanın en büyük halka açık sanat festivallerinden birine başvurun!

Yorum Yapın

Yorum yapmak için buradan giriş yapmalısınız.