Yalnızlık koleksiyonu

Yalnızlık koleksiyonu
Yazdan kalma bir gün, kışta kalan adam montu, eldiveni sigarası ve cüzdanıyla dışarıdaydı.
Yaz kış sigara taşırdı. Çok mevsimsiz bir olaydı sigara.
Bara dönüştürüşmüş apartmanda
Biraya dönüştürülmüş malt içerken
karşıdaki başka bir bara dönüştürülmüş
apartmandaki kadına bakıyordu.
Kadının saçları sonradan kızıla dönüştürülmüştü. Makyaj malzemeleri topuklu ayakkabıları ıslak mendili ve leplap çantalarıyla böyle bir sürü kadın dışarıdaydı.
O balkondaydı
Bir tanıdığa rastlarım inancı gibi bi inançla oturuyordu.
bir süre karşılıklı balkonlaşıp bakışarak sigara içtiler. Sonra sonradan kızılın sevgilisi geldi. O da kadında, birbirine bakışmayı durdurdular. istemsiz bir balkonlaşma kaldı geride.
Kadın sevgilisine, o sevgilisizlere bakıyordu, sevgilisizler hiç takmadı onu.
Birasından bir yudum aldı. Bir sigara yaktı. Eskiden çakmak taşımazdı. Birinden çakmak istemek kadınlarla tanışmasının gizli silahıydı. Uzun süre birilerinden çakmak istiyerek yalnız kalınca çakmak taşımaya karar verdi. Belki bir kadın ondan çakmak isteyecek, sigaranın zararları, tanrı, freud gibi konulardan muhabbete girilecek, finalinde hadi bize gidelim bizim evde yalnızlık koleksiyonum var görmek istermisin denilecek, gülüşülecek, kadın bakire olduğunu söylecek, adam olsun ben seninle cinsellik dışı şeyler düşünüyorum cinsellik benim için üçüncü dördüncü tercihim bu ülkede kimse ilk tercihine yerleşmez diyecek, yine gülüşülecek, kadın aslında bakire olmadığı adet olduğu ikinci seri cinselliğe hayır yalanı söylenecek finalde sevişilecekti.

Yorum Yapın

Yorum yapmak için buradan giriş yapmalısınız.