Nasıl Eser Eklerim?

TEMEL KURAL

Sanatkop’a içerik ekleyebilmek için öncelikle siteye şuradan üye olmalısınız. Üye girişiği yaptıktan sonra Yazı Ekleme Paneli‘ni kullanarak eserinizi ekleyebilirsiniz.

NELERİ EKLEYEBİLİRSİNİZ, HANGİ KATEGORİYE EKLEMELİSİNİZ?

1. Sanat Yazılarım: Bu kategoriye sanat sorunlarıyla ilgili yazdığınız yazılar eklenir. Sanat eserlerinizi bu kategoriye eklemeyiniz.

2. Denemelerim: Deneme ve yorum kapsamındaki sanat eserlerinizi buraya eklemelisiniz.

3. Şiirlerim: Şiirlerinizi bu kategoriye eklemelisiniz.

4. Öykülerim: Öykülerinizi bu kategoriye eklemelisiniz.

5. Oyunlarım: Tiyatro oyunu metinlerinizi bu kategoriye eklemelisiniz.

6. Duyurularım: Sanat etkinlikleri duyurularınızı bu kategoriye eklemelisiniz.

SANAT YAZILARINIZI MANŞETE ÇIKARABİLİRİZ!

Sitenin “sanat yazılarım” bölümüne eklediğiniz yazınızı eğer yeterince ayrıntılı ve nesnel bulursak, yazınızın daha geniş bir kitleye ulaşması için yazınızı ait olduğu sanat dalının kategorisi içine alırız. Böylece manşetten görünmesini sağlayarak size destek oluruz. Bunun için tek bir şartımız mevcut: yazar olarak gerçek isminizin görünmesi!… Bunun için size bir e-posta atarız. Uygun görürseniz, gerçek isminizle yazıyı öne çıkarırız.

 YAZI YA DA ESERLERİNİZ HANGİ KOŞULDA YAYINLANMAZ YA DA YAYINDAN KALDIRILIR!

1. T.C. yasalarının suç saydığı şeyleri içeren eserler ya da yazıların sitede yayınlanması için onay verilmez, farkedildiği an, yayından kaldırılır. Durumun tekrarı halinde, herhangi bir uyarıya gerek duyulmadan, yazarın üyeliğine son verilir.

2. Sanat ya da sanat dışı bir etkinliğin duyurusunu içeren metinler yayınlanmaz ya da farkedildiği an, yayından kaldırılır. Durumun tekrarı halinde, herhangi bir uyarıya gerek duyulmadan, yazarın üyeliğine son verilir. Sanat duyuru ya da haberlerinizi, yayınlanması için adresine gönderebilirsiniz. Uygun görüldüğü taktirde yayınlanacaktır.