TUDEM Kitap Tanıtım Filmi Yarışması 2014

tudem_logoYayıncılık sektöründe 30 yıldır faaliyet gösteren Tudem Yayın Grubu, özgün, nitelikli ve güvenilir çizgisiyle sektördeki ilk 5 yayın kuruluşundan biri.

Bu deneyim ve birikimle okumayı yaygınlaştırmak, kitapları farklı ortamlarda tanıtmak ve edebiyatla görsel sanatlar arasında bir bağ kurarak yaratıcılığı cesaretlendirmek amacıyla düzenlenen kitap tanıtım filmi yarışması (book trailer) “Bana Bir Kitap Çek” şartname koşullarına uygun olan her yaştan katılımcıya açık.

Türkiye çapında kitap tanıtım filmi (book trailer) kategorisinde ilk ve tek yarışma olan “Bana Bir Kitap Çek“in seçici kurulu ünlü yönetmen Ümit Ünal, Doğu Yücel, Cem Altınsaray, Yrd. Doç. Mustafa Bülbül, İsmail Orhan Toraman gibi alanında uzman isimlerden oluşuyor. Dereceye girenlere birinciye IPad air 128 GB, ikinciye IPad mini 64 GB, üçüncüye Canon EOS 600D’nin armağan edileceği yarışmaya sunulan projelerde, Tudem Yayın Grubu tarafından belirlenen listedeki kitaplardan biri tanıtılacak.

Katılımcılar, 31 Temmuz 2014 saat 17.00 ’ye kadar Tudem Eğitim Hizmetleri San. Tic. A.Ş. 1476/1 Sk. No: 10/51 Alsancak-Konak / İZMİR adresine iadeli taahhütlü posta veya kargo başvurularını yapabilirler.

Yarışmanın katılım şartlarına, tüm teknik detaylara www.tudem.com ve https://www.facebook.com/banabirkitapcek adreslerinden ulaşılabilir.

Yorum yapın

Yorum yapmak için buradan giriş yapmalısınız.