Cam Ocağı Vakfı Bahar Şenliği

cam-sanatiCam Ocağı Vakfı tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen Bahar Şenliği dünyaca ünlü cam ustalarını, cam sanatına gönül vermiş sanatseverlerle bir araya getiriyor. Cam, seramik ve metal ağırlıklı orijinal el işleriyle dolu kermes tadında bir açık hava pazarı yaşamak isteyen herkes 25 Mayıs Pazar günü Cam Ocağı Vakfı’na bekleniyor!

Cam Ocağı Vakfı’nın Riva Nehri kıyısında bulunan keyifli bahçesinde saat 11.00 – 16.00 saatleri arasında gerçekleşecek olan şenlikte sıcak cam üfleme ve füzyon cam denemelerine katılma olanağı bulacak, sıcak cam ve alevle çalışma gösterilerini canlı olarak izleyebileceksiniz. Çocuğunuz ile keyifli bir pazar günü geçirmek istiyorsanız; birlikte katılabileceğiniz ücretsiz cam boncuk denemeleriyle çocuğunuzu sanatla buluşturabilir, palyaço ve yüz boyama etkinlikleriyle güzel vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz.

Cam Sanatı Konusunda Dünyanın Önde Gelen İsimleri Bahar Şenliği’nde!

Cam ile ilgili çalışmaların merkezi olmayı hedefleyen Cam Ocağı Vakfı tarafından düzenlenen Bahar Şenliği’nde, stüdyo camcılığı akımının liderlerinden Paul Marioni ve “American Style” dergisi tarafından yükselmekte olan sanatçı sıfatına layık görülen isim Chad Holliday de yer alacak. Şenliğe renk katacak dünyaca ünlü bu iki isimle tanışmak ve özel şovlarını canlı olarak izlemek istiyorsanız, sizi Cam Ocağı Vakfı’na bekliyoruz.

Elde edilecek olan gelirin üniversite öğrencilerine burs olarak aktarılacağı bu şenlikte bireysel ziyaretçi girişleri 5 TL olacak. Bugüne özel olarak Cam Ocağı Mağazası’nda özel indirimler yer alırken, şenlik ziyaretçilerine çekilişle birbirinden değerli hediyeler kazanma şansına da sunulacak.

Etkinlik için rezervasyonla Levent, Kadıköy ve Kavacık’tan ücretsiz servis imkânı sağlanacak.

 

Tarih:  25 Mayıs Pazar, saat 11.00 – 16.00

Adres: Cam Ocağı Öğüme, Köyiçi Caddesi 72/A Beykoz / İstanbul

Servis için rezervasyon: 0216 433 36 93 veya

Yorum yapın

Yorum yapmak için buradan giriş yapmalısınız.