“İSTANBUL’U ANLAT” YARIŞMASI

Dünyanın en güzel şehri İstanbul… Tarihiyle, boğazıyla, yeşiliyle, şarkılarıyla, şiirleriyle, yazılarıyla, filmleriyle, fotoğrafıyla, resimleriyle… Tek bir İstanbul ama herkesin gözünde hep farklı bir İstanbul… Peki, senin İstanbul’un nasıl? İşte, şehrin ta kendisi olan İstanblue Vodka, sana İstanbul’u istediğin gibi anlatma şansını veriyor. İster yazıyla, ister fotoğrafla, ister videoyla istersen de grafik tasarımıyla… Sen de kendi İstanbul’unu dilediğin gibi anlatmak istiyorsan hemen www.istanblueanlat.com sitesine gir ve 18 Temmuz’a kadar başvurunu yap, birbirinden güzel hediyelerin sahibi ol.

“İstanblue Anlat” projesine katılan tüm yarışmacıların değerlendirilmesi, iki etapta yapılacak. www.istanblueanlat.com sitesi üzerinden gerçekleşen tüm başvuruların katılım koşullarına uygunlukları, bir moderatör tarafından kontrol edilecek. Her kategoride (yazı, tasarım, film ve fotoğraf) ön elemeyi geçen yarışmacılar “İstanblue Anlat” projesi için özel olarak belirlenen jüri üyeleri tarafından değerlendirilip ödüllendirilecek. Yarışmanın jüri üyeleri arasında dDF Proje Geliştirme ve Tasarım Bölüm Başkanı Arhan Kayar, Rafineri Ajans Başkan Yardımcısı Ayşe Bali, Rafineri Yaratıcı Yönetmen Orkun Demirelli, Zarakol İletişim Ajans Başkanı Necla Zarakol, Zarakol İletişim Genel Müdür Yardımcısı Tolga Koç ve Yönetmen Cihan Zarakol bulunuyor.

“İstanblue Anlat” yarışmasının ödülleri de birbirinden güzel. Fotoğraf Kategorisi birincisi Nikon Coolpix p90 ikincisi Nikon L100; Film Kategorisinin birincisi Sony HDR CX 105 E, ikincisi DCR SX53 E; Hikaye Kategorisi birincisi Samsung Galaxy Tab, ikincisi HP 110-3102ST; Tasarım Kategorisinin birincisi ise Wacom Intuos ve ikincisi de Wacom Bamboo ödüllerinin sahibi olacaklar. Her kategorinin üçüncüleri de tam 1 yıl boyunca İstanblue Vodka’nın düzenleyeceği etkinliklere giriş hakkı elde edecek.

Yorum yapın

Yorum yapmak için buradan giriş yapmalısınız.