Yüzüklerin Efendisi’nin Frodo’su Elijah Wood Bablon’da

elijah-woodBu sene 10. yaşını kutlayan Bant Mag., yıl boyunca devam edecek olan kutlama etkinliklerine İstanbul Blue Night kapsamında gerçekleşecek olan Wooden Wisdom, DJ Fitz ve Grup Ses Beats’in yer aldığı bir DJ maratonu ile devam ediyor. 21 Şubat gecesi Babylon’da Bant Mag.’in organizasyonuyla gerçekleşecek olan etkinliğin en büyük sürprizi ise Yüzüklerin Efendisi üçlemesindeki Frodo Baggins rolüyle milyonların gönlünde taht kuran ünlü oyuncu Elijah Wood olacak.

Yüzüklerin Efendisi üçlemesindeki Frodo Baggins rolüyle tanınan ünlü oyuncu Elijah Wood ve San Francisco’lu DJ Turquoise Wisdom’ın bir araya gelerek oluşturduğu Wooden Wisdom, her an her şeyin olabileceği sıradışı bir setle 21 Şubat akşamı gerçekleşecek İstanbul Blue Night Presents: “Bant Mag. Bonanza” gecesinde Babylon’da sahne alacak. Gecede, sevenleri tarafından çok da bilinmeyen DJ’lik yeteneklerini sergileyecek olan Elijah Wood ile Turquoise Wisdom’dan oluşan Wooden Wisdom, müzik severlere sürprizlerle dolu bol danslı bir set sunacaklar.

Wooden Wisdom’ın yanı sıra birçok önemli grubun tur menajerliğini yapan müzik tutkunu DJ Fitz de birbirinden uzak coğrafyalardan topladığı psikedelik kayıtları peşi sıra dizdiği ve kendine has eğlence anlayışını doğrudan yansıttığı seti ile sahne alacak.

Gecede ayrıca bugüne kadar her performansında yüzlerce kişiyi aynı anda zıplatabildiğini ispatlayan Grup Ses Beats de Babylon sahnesinde olacak. Özellikle 60’lar ve 70’lerden yaptığı sample’lar ile old school hip hop’ı bir araya getirdiği kendine özgü bir dans müziği estetiğine sahip olan Grup Ses Beats’e performanslarında yerli sahneden MC’ler de eşlik edecek.

Yorum yapın

Yorum yapmak için buradan giriş yapmalısınız.