V SANAT GALERİSİ

Sanatçılarının işlerinin sergilendiği,
Sanat ve kültüre dair emek harcamış, konusunda uzmanlaşmış ve kendini kanıtlamış kişilerle söyleşilerin düzenlendiği
Resim ve Seramik Atölye Çalışmalarının yer aldığı,
Yıl içinde farklı zamanlarda workshop çalışmalarının yapıldığı,
Sanat la ilgili her türlü alanda danışmanlık ve düşünce paylaşımının yapıldığı bir platformdur.

Adres: Büyük Çiftlik Sok. Engin Konak Apt. No:16/A Nişantaşı / İstanbul
Tel : 0212 231 58 80
Mobil : 0536 284 33 00 Buket Uçar
Web : www.vsanat.com
E-mail:

6 Yorum

 1. blueangel avatarı blueangel diyor ki:

  V Sanat Galerisi 25 Nisan Pazartesi günü,Birsen Aksu Özkan, Mine Ülger, Mihrişah Süerdaş’ın resim sergisi için kapılarını açıyor. Sergi 25 Nisan – 9 Mayıs 2011 tarihleri arasında izlenebilir.

  Cevaplamak için giriş yapın
 2. blueangel avatarı blueangel diyor ki:

  V Sanat Galerisi 8 Nisan 2011 Cuma günü Reyhan TEZER’in resim sergisi için kapılarını açıyor. Sergi 8 – 22 Nisan 2011 tarihleri arasında izlenebilir.
  Reyhan Tezer; bir figürcü elbet ama alışılagelmiş sıradan bir figürcü değil. Elbet farkında o birebir fotoğraf misali figür çalışmaları artık yalnızca bir maharetten ibaret olduğunun. Oysa birşeyler vurgulamak, birşeyler söylemek istiyor. Dolayısıyla yetinmiyor öylesi işlerle; O bir dışavurumcu bu anlamda. Birşeylerin peşinde kuşkusuz, bunu araştırırken izleyicisini de katıyor eylemine. İstiyor ki sanatçı, sanatsever aynı ruh beraberliğinde beraberce oluştursunlar o resimleri….Şimdi bir de bu gözle bakın o resimlere ve sanatçısıyla bütünleşin.
  SERGİ SÜRESİ
  8 Nisan – 22 Nisan 2011
  PAZAR GÜNLERİ HARİÇ HER GÜN
  11.00 -19.00

  Cevaplamak için giriş yapın
 3. blueangel avatarı blueangel diyor ki:

  V Sanat Galerisi, 22 Mart 2011 Salı Günü Alper BIÇAKLIOĞLU’nun ilk kişisel resim sergisi için kapılarını açıyor. Sergi 22 Mart – 5 Nisan 2011 tarihleri arasında izlenebilir

  Alper Bıçaklıoğlu eserlerinde, günümüz modern insanının günlük yaşantısı – geçmiş, yakın, uzak – çağlardaki insanın evrim sürecini, teknolojik gelişmeler sonucu yakın yüzyılda ki insanın akibetini ve aldığı konumu işleyen sanatçı unutulan ve yitirmek üzere olduğumuz hislerimizi ve değerlerimizi sorgulamaktadır.

  Sanatçı, uzun yıllar klasik, soyut, figüratif, karışık tekniklerle yaptığı heykel ve resmin dışına çıkarak son yıllarda interaktif sanatla uğraşarak kendisine yeni ufuklar ve yeni yaklaşımlar kattı. Günümüz sanatını sorgulayan BIÇAKLIOĞLU, içinde olduğumuz zaman gereği, asit barok olan yeni bir çağda olduğumuzu ve sanatın evrim sürecini kendince sorgulamak ve insanlarla buluşmasını sağlamaktadır.

  Cevaplamak için giriş yapın
 4. Ayşegül GÜNEY avatarı Ayşegül GÜNEY diyor ki:

  Kemal NURAYDIN YERYÜZÜNDEN YANSIMALAR

  Kemal NURAYDIN’ın Objektifinden ve Sesinden bir Fotoğraf Sergisi 1 – 20 Mart 2011

  V Sanat Galerisi, 1 Mart 2011 Salı günü Kemal NURAYDIN’ ın ‘’YERYÜZÜNDEN YANSIMALAR’’ fotoğraf sergisi için kapılarını açıyor. Kemal Nuraydın’ın yurtiçi ve yurtdışına yaptığı sayısız seyahatte çektiği fotoğraflardan oluşan sergi 20 Mart 2011 tarihine kadar gezilebilecek.

  Fotoğraf, hayatın kısa bir özetidir ancak aynı kare, farklı dünya görüşüne sahip olanlar için farklı anlamlar ifade eder. Fotoğraf taşıdığı anlamın yanı sıra, zamansız ve ölümsüzdür. Etkileyici bir kare aradan uzun yıllar geçtikten sonra bile unutulmaz, zihinlerde iz bırakır. Fotoğrafçı, makinesini kullanarak dünyanın farkına varmamızı sağlar.

  Fotoğrafın öyküsünü fotoğrafçının kendisinden dinlemek bizi o karedeki yaşama bir adım daha yaklaştırır, fotoğrafçının o kareyi yakaladığı andaki duygu ve düşüncelerini anlamamızı sağlar. Bu sergide fotoğrafçı Kemal NURAYDIN’ın sesinden sergilenen fotoğrafların öykülerini dinleyebilecek, multimedya çalışmaları ile sergilenmemiş fotoğraflarını sergi salonundaki ekrandan izleyebilecek ve onun tarafından yapılacak sunumlara katılabileceksiniz.

  Cevaplamak için giriş yapın
 5. Ayşegül GÜNEY avatarı Ayşegül GÜNEY diyor ki:

  Gamze Kuyumcu’ ya göre sanat, birbirinden farklı kavram, köken, yapı ve mantıkların bir araya gelmesi ile oluşur. Bu nedenle sanatçı, bu gerçeği kanıtlamak için birbirine tamamen yabancı ve rastlantısal olanları bir araya getirir.
  1993 yılından beri resim serüvenine devam eden Gamze Kuyumcu, bir çok uygulamadan sonra konu olarak kendine kolajları almış ve bu kolajlarında bir çok farklı teknik kullanmıştır. Kolajlarını desenleri ile birleştirip parçala-böl yöntemi ile tuvale aktararak değişik kurgular elde etmiştir. Aynı zamanda sanatçının kolajlarında, kullandığı canlı renkler ve ışık-gölge oyunları dikkat çekici bir etki yaratmaktadır.
  Yaptığı resimlerle iç dünyasını anlatan Gamze Kuyumcu’ nun resim sergisi 25 Ocak 2011 – 4 Şubat 2011 tarihleri arasında V Sanat Galerisi’ nde izlenebilir.

  V Sanat
  Büyükçiftlik Sokak. 16 A Nişantaşı
  +90 212 231 58 80

  Cevaplamak için giriş yapın
 6. sanat sözlüğü diyor ki:

  Hazan Boran “GÖRDÜKLERİM DEĞİL, DUYGULARIM “ konseptli Resim Sergisi Nişantaşı V Sanat’ ta 11 Ocak 2011-21 Ocak 2011 tarihleri arasında izleyicilerle buluşacaktır.

  Cevaplamak için giriş yapın

Yorum yapın

Yorum yapmak için buradan giriş yapmalısınız.