“Babajim İstanbul Stüdyoları” amatör, profesyonel tüm müzisyenlere kucak açıyor

Babajim İstanbul Stüdyoları; üst düzey teknik donanımıyla, müzisyenlere uluslararası standartlarda yüksek donanımlı bir ortamda kayıt yapma imkanı sunuyor. Yılın belirli zamanlarında, maddi imkanı olmayan caz, klasik caz, rock ve pop müziği çalışmaları yapan müzisyenlere de kapılarını açacak stüdyo, iki kayıt-miks ve bir mastering ünitesinden oluşuyor. Kayıt stüdyosu tasarımının dünyaca ünlü ismi Roger D’Arcy tarafından dizayn edilen stüdyo, birinci sınıf akustik yapısı ve ses mastering odasıyla dikkat çekiyor.

Geniş grupların canlı kayıt yapabileceği izolasyonlu bölmelerden oluşan stüdyo, üstün ses kalitesinden ödün vermeyen ekipmanlara sahip bulunuyor. Stüdyoda ayrıca, Türkiye’nin tek “Rupert Neve Designs 5088” analog miks masası ve ülkemizde ilk kez kullanılacak Fazioli kuyruklu piyano da yer alıyor. Yılın belli dönemlerinde ücretsiz kullanıma açılacak stüdyoda ücretsiz kayıt hizmetinden yararlanmak isteyen müzisyenler, başvurularını internet üzerinden yapabiliyor.

Pieter Snapper, Alp Turaç, Reuben de Lautour, Buket Doran ve Özgür Gökberi ortak olduğu Kulis Medya tarafından işletilen Babajim İstanbul Stüdyoları’nda, halen, Timuçin Esen’in ilk albümünün yanı sıra, Kudüs kökenli Hollandalı grup Melechesh’in albümü hazırlanıyor.

Yorum yapın

Yorum yapmak için buradan giriş yapmalısınız.